KONST / Litografier / Färglitografier 13491005
nr 1349 1005
Färglitografier
4 st, "Animal Kingdom", Fiskar. Ej signerad. Motivet: 19x11 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:08:18
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr